×
“ Modern filolarla, Avrupa'nın her noktasına karayolu taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. ”
Teklif Al

Kurumsal

KökezLojistikTır

Kökez Lojistik uluslararası taşımacılık alanında faaliyette bulunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren kısa bir zaman dilimi içersinde; deneyimli ekibi ve sunmuş olduğu hizmet kalitesiyle, global-kurumsal şirketlerin tercihi olmuştur.

Kökez Lojistik olarak sadece karayolu olarak hizmet vermekteyiz.

Her zaman müşteri odaklı çalışarak, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli ve kaliteli yük taşımacılığında öncü kuruluşlardandır. Taşımacılık faaliyetlerinin her aşamasını teknolojik olarak takip ederek, malın zamanında alıcısına hasarsız ve eksiksiz teslimini sağlamaktadır. Filosunda sahip olduğu alternatif treyler imkanları ve müşterilerine özel geliştirdiği taşımacılık çözümleriyle terminli yük taşımacılındaki liderliğini sürdürmektedir.

1992 yılında Bolu Merkez de uluslararası taşımacılık alanında faaliyete geçen KÖKEZ ULUSLARARASI NAKLİYAT TURİZM VE TİCARET A.Ş. halen T.C. Ulaştırma Bakanlığı C2 Yetki Belgesi ile uluslar arası taşıma hizmeti vermektedir. Avrupa, Afrika ve Asya kıtaları üzerinde bir çok ülkede varlığı gösteren şirketimiz, her yeni güne yeni bir heyecan ve macera ile başlamakta, Firmamız daha kaliteli ve rakiplerine göre daha hızlı hizmet verebilmek için dürüstlük, çalışkanlık ve görev sorumluluğu prensibi ile yarınlara hızla koşmaktadır.

Değerlerimiz

Bilginin hızlı ve doğru bir şekilde, müşterileri, iş ortakları ve çalışanları ile paylaşılmasını temel ilke olarak benimser. Sorunların çözümüne ve çözümün kalıcı ve önleyici olmasına odaklanmıştır. Tecrübenin ve sektör bilgisinin, daima tabana yayılmasına ve güncel olarak paylaşılmasına önem vermektedir. Çalışanlarının bilgi ve kalitesinin sürekli gelişimini hedeflemiştir. Teknolojinin en iyi şekilde kullanılması ve performansın ölçümlenmesi hedef alınmıştır. Sürekli gelişime ve verimliliğe odaklanmıştır. İnsanı, çevreyi korumayı ve geliştirmeyi faaliyetlerinin ön koşulu olarak kabul ve taahhüt etmektedir. Personeli sürdürülen tüm çalışmalarda, şirketin SEÇ-G (Sağlık, Emniyet, Çevre ve Güvenlik) performansından sorumlu tutar. Din, dil, ırk, cinsiyet vb. ayrım gözetmeksizin çalışanlarını vasıf, eğitim ve yetenekler doğrultusunda seçer. Bireylerin hak ve haysiyetine saygı duyar. Müşterilerinin ve iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en iyi ve doğru çözümleri sunar.

Vizyon

Yenilikçi ve öncü hizmetler ile en değerli lojistik markası olmak.

Misyon

Müşterilerimizin iş süreçlerini kolaylaştırarak onların kendi işlerine yoğunlaşmalarına yardımcı olan, ileri teknoloji imkanlarıyla müşteri ihtiyaçlarına hizmet ve çözüm üreten entegre lojistik şirketi olmak.