×
“ Modern filolarla, Avrupa'nın her noktasına karayolu taşımacılığı hizmetleri sunuyoruz. ”
Teklif Al

Hizmetlerimiz

Kökez-Lojistik-Hizmetler

Zamanında... Güvenli... Çevre Dostu…

Türkiye’nin başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit sektörleri için komple / parsiyel ithalat ve ihracat karayolu taşımacılığı yapıyoruz.

Çevre dostu, uydu bağlantılı takip sistemi ile 24 saat online izlenebilen araçlardan oluşan filomuz, geniş hizmet ağımız, dünya çapında güçlü acentelerimiz, müşteri memnuniyetini benimseyen uzman ekibimiz ve müşteri odaklı çözümlerimiz ile hız ve servis kalitesi bakımından kusursuz bir karayolu taşımacılığı hizmeti sunuyoruz.

Türkiye’nin ticaretinde lokomotifi tekstil ve hazır giyim sektöründe de müşterilerimize benzersiz lojistik avantajları sunuyoruz. Sürekli değişen kreasyonlar için hızlı ve özel çözümler üretiyor, özel olarak askılı tekstil ürünlerini taşımak için tasarlanmış araçlarımız ile dilerseniz kapıdan kapıya dilerseniz etiketleme, alarm takma, vb gibi katma değerli hizmetler ile birlikte taşımacılık gerçekleştiriyoruz. Müşterilerinin yükünü hafifletmeyi hedefleyen Kökez Lojistik olarak istenildiği takdirde özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti veriyoruz.